Przejdź do treści
  • facebook
  • twitter
  • youtube
Rada Programowa
Krzysztof Tenerowicz
Krzysztof Tenerowicz (przewodniczący)

Rocznik 1980. Przedsiębiorca, działacz społeczny, samorządowiec. Wykładowca akademicki na Akademii "Ignatianum" i KSB Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Publicysta i redaktor naczelny kwartalnika "Myśl.pl" oraz portali ProstozMostu.Net oraz mysl24.pl. 

Absolwent I Liceum Ogólnokształcącego im. Marcina Kromera w Gorlicach. Ukończył Administrację na Wydziale Prawa Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz podyplomowe studia z zakresu zarządzania w Krakowskiej Szkole Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Prywatnie wielki pasjonat historii Polski ze szczególnym uwzględnieniem XVI i XVII wieku. W wolnych chwilach najchętniej oddaje się lekturze dobrej książki oraz grom strategicznym. Lubi również grać w koszykówkę i tenisa ziemnego.

Żona Marta, absolwentka politologii na Uniwersytecie Jagiellońskim, zawodowo zajmuje się pozyskiwaniem funduszy europejskich. Córki Zosia (2012) i Ania (2016). 

Subscribe to Rada Programowa

Nadchodzące wydarzenia

Styczniowe spotkanie otwarte z posłem Adamem Andruszkiewiczem

Serdecznie zapraszamy na spotkanie otwarte z posłem Adamem Andruszkiewiczem

Spotkanie z Adamem Andruszkiewiczem w Białymstoku

Wszystkich białostoczan i mieszkańców okolicy zapraszamy na grudniowe spotkanie otwarte z prezesem Stowarzyszenia Endecja, Adamem Andruszkiewiczem.

Konferencja: „Wielkopolskie drogi do niepodległości”

Już za kilkanaście dni kolejna rocznica Powstania Wielkopolskiego. To wydarzenie szczególnie ważne dla wszystkich Wielkopolan ale i dla wszystkich Endeków.

Pierwsze spotkanie Endecji w Pile

Zapraszamy na pierwsze spotkanie Stowarzyszenia Endecja w Pile, które odbędzie się 29 listopada.