Przejdź do treści
  • facebook
  • twitter
  • youtube

Kontakt

Kontakt (Paweł Gonczaruk)
kontakt@endecja.pl

Prezes Stowarzyszenia Endecja (Adam Andruszkiewicz)
prezes@endecja.pl

Sekretarz Generalny (Krzysztof Tenerowicz)
sekretarzgeneralny@endecja.pl

Biuro (Paweł Gonczaruk)
biurokrajowe@endecja.pl

Finanse (Krzysztof Musiałek)
skarbnik@endecja.pl

Rada Programowa (Krzysztof Tenerowicz)
radaprogramowa@endecja.pl

Akademia Młodej Endecji (Robert Koralewski)
akademia@endecja.pl

Informatyka (Paweł Gonczaruk)
informatyka@endecja.pl

Grafika (Krzysztof Pacuk)
grafika@endecja.pl

Strona www (Wojciech Niedzielko)
moderator@endecja.pl

Facebook (Paweł Jaworski)
facebook@endecja.pl

Marketing (Przemysław Piasta)
marketing@endecja.pl

Nadchodzące wydarzenia

Kraków: Wykład "Kryteria Dobrego Prawa" - dr Wojciech Golonka

Krakowska Endecja organizuje spotkanie otwarte z doktorem Wojciechem Golonką, ekspertem w dziedzinie prawa.

Olsztyn: Spotkanie z Adrianem Sadowskim

Olsztyńskie struktury Endecji wraz Fundacją Pomoc Patrioty organizują spotkanie z

Spotkanie Otwarte Stowarzyszenia Endecja w Katowicach

Spotkanie Otwarte Stowarzyszenia Endecja Okręgu 31 (Katowickiego) odbędzie się w n

Poseł Marek Jakubiak w Grójcu - spotkanie otwarte

Mazowieckie struktury Endecji organizują spotkanie otwarte z posłem na Sejm RP Markiem Jak