Przejdź do treści
  • facebook
  • twitter
  • youtube

Kontakt

Kontakt (Paweł Gonczaruk)
kontakt@endecja.pl

Prezes Stowarzyszenia Endecja (Adam Andruszkiewicz)
prezes@endecja.pl

Sekretarz Generalny (Krzysztof Tenerowicz)
sekretarzgeneralny@endecja.pl

Biuro (Paweł Gonczaruk)
biurokrajowe@endecja.pl

Finanse (Krzysztof Musiałek)
skarbnik@endecja.pl

Rada Programowa (Krzysztof Tenerowicz)
radaprogramowa@endecja.pl

Akademia Młodej Endecji (Robert Koralewski)
akademia@endecja.pl

Informatyka (Paweł Gonczaruk)
informatyka@endecja.pl

Grafika (Krzysztof Pacuk)
grafika@endecja.pl

Strona www (Wojciech Niedzielko)
moderator@endecja.pl

Facebook (Paweł Jaworski)
facebook@endecja.pl

Marketing (Przemysław Piasta)
marketing@endecja.pl

Nadchodzące wydarzenia

"Wymienić elity". Spotkanie otwarte z prezesem Stowarzyszenia Endecja w Warszawie

Młoda Endecja wraz z Klubami Młodych Kukiz'15 zapraszają na spotkanie otwarte z Adamem Andruszkiewiczem w Warszawie. Temat spotkania brzmi: "Wymienić elity".

Spotkanie z posłami Andruszkiewiczem, Porwichem i Kobylarzem w Krakowie

17 czerwca w Krakowie odbędzie się spotkanie otwarte z posłami Kukiz'15: Adamem Andruszkiewiczem, Andrzejem Kobylarzem i Jarosławem Porwichem. Zachęcamy do uczestnictwa i zapraszania znajomych.

Spotkanie otwarte z posłem Pawłem Grabowskim w Opolu

Zapraszamy na spotkanie z posłem Pawłem Grabowskim na temat: "Zmiany konstytucyjne. Sygnalizowane społecznie przemiany ustrojowe".

Forum Gospodarcze Endecji

10 czerwca w Poznaniu odbędzie się pierwsze Forum Gospodarcze Endecji. Jak sama nazwa wskazuje, wydarzenie będzie skupiało się na kwestiach gospodarczych.