Przejdź do treści
  • facebook
  • twitter
  • youtube

Kontakt

Kontakt (Paweł Gonczaruk)
kontakt@endecja.pl

Prezes Stowarzyszenia Endecja (Adam Andruszkiewicz)
prezes@endecja.pl

Sekretarz Generalny (Krzysztof Tenerowicz)
sekretarzgeneralny@endecja.pl

Biuro (Paweł Gonczaruk)
biurokrajowe@endecja.pl

Finanse (Krzysztof Musiałek)
skarbnik@endecja.pl

Rada Programowa (Krzysztof Tenerowicz)
radaprogramowa@endecja.pl

Akademia Młodej Endecji (Robert Koralewski)
akademia@endecja.pl

Informatyka (Paweł Gonczaruk)
informatyka@endecja.pl

Grafika (Krzysztof Pacuk)
grafika@endecja.pl

Strona www (Wojciech Niedzielko)
moderator@endecja.pl

Facebook (Paweł Jaworski)
facebook@endecja.pl

Marketing (Przemysław Piasta)
marketing@endecja.pl

Nadchodzące wydarzenia

Spotkanie sympatyków Endecji w Lublinie

Zapraszamy sympatyków naszego Stowarzyszenia na spotkanie w Lublinie, które odbędzie się 1 kwietnia.

Spotkanie Endecji organizacyjne w Turku

W piątek 31 marca 2017 r. o godzinie 18:00 w sali wykładowej przy ulicy Komunalnej 4 w Turku, odbędzie się inauguracyjne spotkanie struktur Stowarzyszenia Endecja. Spotkanie będzie miało charakter organizacyjny.

Spotkanie z Rafałem Ziemkiewiczem w Warszawie!

Stowarzyszenie Endecja ma zaszczyt zaprosić na spotkanie otwarte z Rafałem Ziemkiewiczem, które odbędzie się 20 marca o godz. 19:00 w Restauracji Antrakt przy ul. Słowackiego 19a Warszawie.

Czas na "Ukrainorealizm" - spotkanie otwarte z Tomaszem Gabisiem we Wrocławiu

Stowarzyszenie Endecja zaprasza na otwarte spotkanie z p. Tomaszem Eugeniuszem Gabisiem.