Przejdź do treści
  • facebook
  • twitter
  • youtube

Kontakt

Kontakt (Paweł Gonczaruk)
kontakt@endecja.pl

Prezes Stowarzyszenia Endecja (Adam Andruszkiewicz)
prezes@endecja.pl

Sekretarz Generalny (Krzysztof Tenerowicz)
sekretarzgeneralny@endecja.pl

Biuro (Paweł Gonczaruk)
biurokrajowe@endecja.pl

Finanse (Krzysztof Musiałek)
skarbnik@endecja.pl

Rada Programowa (Krzysztof Tenerowicz)
radaprogramowa@endecja.pl

Akademia Młodej Endecji (Robert Koralewski)
akademia@endecja.pl

Informatyka (Paweł Gonczaruk)
informatyka@endecja.pl

Grafika (Krzysztof Pacuk)
grafika@endecja.pl

Strona www (Wojciech Niedzielko)
moderator@endecja.pl

Facebook (Paweł Jaworski)
facebook@endecja.pl

Marketing (Przemysław Piasta)
marketing@endecja.pl

Nadchodzące wydarzenia

Kraków: Spotkanie z Adamem Andruszkiewiczem

Serdecznie zapraszamy na spotkanie otwarte z posłem Adamem Andruszkiewiczem w Krak

Warszawa: Spotkanie z Rafałem Ziemkiewiczem

W najbliższy poniedziałek w Warszawie odbędzie się spotkanie autorskie z Rafałem Z

Kraków: Wykład o Janie Mosdorfie

Krakowskie struktury Endecji organizują wykład o Janie Mosdorfie pod koniec bieżąc

Poznań: Spotkanie otwarte z Adamem Andruszkiewiczem

Zapraszamy na spotkanie z posłem Adamem Andruszkiewiczem w Poznaniu, sercu Wielkopolski.