Przejdź do treści
  • facebook
  • twitter
  • youtube

Kontakt

Kontakt (Paweł Gonczaruk)
kontakt@endecja.pl

Prezes Stowarzyszenia Endecja (Adam Andruszkiewicz)
prezes@endecja.pl

Sekretarz Generalny (Krzysztof Tenerowicz)
sekretarzgeneralny@endecja.pl

Biuro (Paweł Gonczaruk)
biurokrajowe@endecja.pl

Finanse (Krzysztof Musiałek)
skarbnik@endecja.pl

Rada Programowa (Krzysztof Tenerowicz)
radaprogramowa@endecja.pl

Akademia Młodej Endecji (Robert Koralewski)
akademia@endecja.pl

Informatyka (Paweł Gonczaruk)
informatyka@endecja.pl

Grafika (Krzysztof Pacuk)
grafika@endecja.pl

Strona www (Wojciech Niedzielko)
moderator@endecja.pl

Facebook (Paweł Jaworski)
facebook@endecja.pl

Marketing (Przemysław Piasta)
marketing@endecja.pl

Nadchodzące wydarzenia

Poznań: Spotkanie otwarte z Adamem Andruszkiewiczem

Zapraszamy na spotkanie z posłem Adamem Andruszkiewiczem w Poznaniu, sercu Wielkopolski.

Spotkanie Świąteczne wielkopolskiej Endecji i Głosu Kaliszan

Jeszcze pod koniec 2017 odbędzie się spotkanie świątecznie członków i sympatyków S

Poznań: Konferencja "Wielkopolskie drogi do niepodległości"

W związku z kolejną rocznicą Powstania Wielkopolskiego lokalne struktury Endecji o

Kielce: Spotkanie otwarte lokalnej Endecji

Świętokrzyskie struktury Endecji organizują spotkanie otwarte w Kielcach.