Przejdź do treści
  • facebook
  • twitter
  • youtube

03 Styczeń 2017

"Petru mówi Polakom, żeby protestowali, a sam jedzie się opalać"

AA

Cała Nowoczesna nagle zapada się pod ziemię. Dziś ich posłowie nie przyjmują zaproszeń do mediów i to pokazuje, że coś jest nie tak – mówił w programie Minęła dwudziesta, poseł Adam Andruszkiewicz z Kukiz’15 i Stowarzyszenia Endecja, komentując wyjazd lidera Nowoczesnej do Portugalii.

Zdaniem Andruszkiewicza Petru wyjeżdżając zagranicę w czasie okupacji Sejmu ośmieszył całą swoją partię. – Nawołuje Polaków do protestów, żeby stali na mrozie, a sam wylatuje do Portugalii – mówił parlamentarzysta.

- Nowoczesna uroiła sobie, że walczy o wolność Polski. O wolność Polski walczyli żołnierze wyklęci i Solidarność. Platforma i Nowoczesna śpiewają na mównicy sejmowej, a Ryszard Petru wyjeżdża do Portugalii. Oni się ośmieszają, a nie walczą o wolność – komentował Andruszkiewicz. 

W opinii posła ruchu Kukiza wyjazd Ryszarda Petru, to poważny problem wizerunkowy. – Teraz szybko zbierze się zarząd Nowoczesnej, agencje PR i będą całą sytuację pudrować. Petru po prostu się ośmieszył – przekonywał Andruszkiewicz. 
 

Więcej na: polskatimes.pl