Przejdź do treści
  • facebook
  • twitter
  • youtube

21 luty 2018

Białystok: Spotkanie otwarte z Adamem Andruszkiewiczem

Białystok spotkanie Andruszkiewicz

Sala wypełniona po brzegi i patriotyczna atmosfera – tak wyglądał poniedziałkowy wieczór w białostockiej restauracji Astoria. Mieszkańcy licznie przyszli na spotkanie z posłem Adamem Andruszkiewiczem, który przez pierwszą godzinę opowiadał o bieżącej polityce, następną godzinę odpowiadał na pytania – w tym również o tym, czy będzie się ubiegał o fotel prezydenta Białegostoku.

Spotkanie odbyło się w ramach objazdu Polski jaki poseł Andruszkiewicz zapoczątkował jeszcze w ubiegłym roku. W całym kraju takie spotkania cieszą się ogromną popularnością. Prezes Endecji podkreśla tym samym jak ważny jest kontakt z obywatelami. 

Adam Andruszkiewicz komentował bieżącą sytuację na arenie międzynarodowej oraz sprawy krajowe. Gorącym tematem jest aktualnie konflikt dyplomatyczny na linii Warszawa - Tel Awiw, czemu poświęcono znaczną część spotkania. 

Jak relacjonuje portal Dzień Dobry Białystok, Andruszkiewicz poruszył także kwestie lokalne. "Białystok potrzebuje inwestorów, a do tego niezbędne są takie projekty, które za chwilę powstaną – czyli Via Baltica, Via Carpathia, Rail Baltica, ale przede wszystkim lotnisko regionalne. Jednocześnie wyraził nadzieję, że takie partie jak Nowoczesna czy Platforma Obywatelska, nie dojdą ponownie, ani w Białymstoku, ani w Polsce do władzy, a przynajmniej nie za szybko." - czytamy na łamach portalu.