Przejdź do treści
  • facebook
  • twitter
  • youtube

18 luty 2017

Akademia Młodej Endecji - WAŻNE INFORMACJE!

AA

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w I edycji Akademii Młodej Endecji mogą od dzisiaj zarejestrować się za pomocą naszej platformy internetowej. Zgłoszenia można dokonać po zalogowaniu na swoje konto oraz pod linkiem poniżej. UWAGA! Osoby, które rejestrowały się za pomocą maila, nie muszą robić tego drugi raz!

REJESTRACJA ZA POMOCĄ SYSTEMU - KLIKNIJ.

Stowarzyszenie Endecja uruchomiło zapisy do Akademii Młodej Endecji - elitarną szkołę, w której kilkudziesięciu młodych ludzi z całej Polski, pod okiem ekspertów, polityków, dziennikarzy i ekonomistów uzyska bezcenną wiedzę oraz doświadczenie niezbędne do sprawowania funkcji publicznych w przyszłości.

Akademia Młodej Endecji - to odpowiedź naszego Stowarzyszenia na potrzebę stworzenia nowych elit państwa polskiego. Ostatni kryzys parlamentarny, pełen niepoważnych oraz nielicujących z powagą Sejmu RP zachowań, mocno uwidocznił potrzebę wykreowania nowych kadr, które będą łączyć sprawy merytoryczne wraz z poczuciem głębokiej misji wobec Rzeczypospolitej. Osobisty patronat nad projektem objął lider naszego środowiska wybitny publicysta, pisarz i komentator, Rafał Ziemkiewicz.

Słuchacze Akademii będą mogli poszerzać swoją wiedzę z zakresu ekonomii, mediów, stosunków międzynarodowych, politologii oraz historii. Duży akcent będziemy kładli na zajęcia praktyczne: warsztaty medialne, spotkania z parlamentarzystami, wizyty w Sejmie RP. Zjazdy słuchaczy Akademii odbywać się będą raz w miesiącu (soboty) w Warszawie.