Przejdź do treści
  • facebook
  • twitter
  • youtube

10 Grudzień 2017

Adam Andruszkiewicz rozpoczął objazd po kraju. Na początek udane spotkanie w Łodzi

Adam Andruszkiewicz spotkanie w Łodzi

Od spotkania w Łodzi rozpoczął się objazd po kraju Adama Andruszkiewicza. W planach jest już spotkanie w Krakowie i Warszawie. 

"Dziś spotkaniem w Łodzi rozpocząłem objazd całej Polski i budowę naszej patriotycznej Drużyny! Była nas MOC, pełna sala, aż zabrakło wolnych miejsc." -  Napisał na swoim profilu prezes Endecji. 

Co warto podkreślić, jego wizyta w Łodzi przyciągnęła także niewielką grupę protestujących zwolenników opozycji totalnej. "...a pod hotelem protestowała garstka sympatyków opozycji totalnej :) ich czas się kończy, a nasz - zaczyna. Zbudujemy wspólnie silną Polskę!" - komentuje Andruszkiewicz. 

Adam Andruszkiewicz zapowiedział budowę w oparciu o działające aktualnie w Internecie „Drużyny A” sformalizowanej struktury składającej się z ludzi gotowych poświęcić swój czas i energię pracy dla Polski. Chce budować w jak największej liczbie miejscowości swoje struktury, które nie tylko będą konsolidować środowiska patriotyczne ale także będą animować lokalne, a nawet ogólnopolskie inicjatywy na rzecz reform.